TÜRKÇE ENGLISH
X
Gayrimenkul Yatırım
 


Özel villa projelerinden, toplu konut sitelerine uzanan bir yelpazede, başta İzmir ve Bodrum olmak üzere, gayrimenkul yatırımı yapıyor ve bu alanda ikon projeler geliştiriyoruz. Yatırımlarımızı, gayrimenkul geliştirme sürecinin, çağdaş mimari vizyon ve üst düzey yapı tekniği gerektirdiğini bilerek, doğru projelere aktarıyoruz. Devam eden projelerimizden konut sahibi olmak isteyenleri, yeni kat malikleri olarak değil, gayrimenkul projemizin yatırım ortağı olarak görüyor, maddi ve manevi tüm kazanımlarını gözetiyoruz.

 

KONUT PROJELERİ

 

Düşlediği konuta sahip olmak isteyen arsa sahiplerinin hayalindeki projeyi anahtar teslim olarak hayata geçiriyoruz. Projelendirme sürecinde sizi en iyi şekilde anlamaya çalışıp, doğru yapı tekniğini estetikle buluşturuyoruz. Üst kalite işçilik uygulamalarıyla, bir konuttan beklediklerinizin 'gerçek yüklenicisi' oluyoruz. Sahada edindiğimiz tecrübeyi, arsa sahiplerinin mimari taleplerine yön vermek için kullanıyoruz.

 

'Arsam var yatırım gücüm yok'

 

Arsam var ancak istediğim konutu inşa edecek yatırım gücüm yok diyen arsa sahipleri ile arsa payı karşılığı yani bilinen adıyla kat karşılığı inşaat anlaşması yaparak, kazan-kazan ilkesine dayalı bir proje ortaklığı başlatıyoruz. Bu ortaklıkta, arsa sahibine yalnızca isteklerini belirtme görevi veriyor, tüm proje, yapı uygulama ve yatırım sorumluluğunu biz üstleniyoruz.

 

'Yatırım gücüm de var ama işi uzmanına bırakmak istiyorum'

 

Arsam ve yatırım gücüm var ancak inşaat sürecinin sorumluluğunu profesyonel bir firmaya teslim etmek istiyorum diyen arsa sahipleri ile hak ediş usulü olmak üzere anahtar teslim inşaat anlaşması yaparak, arsa sahibinin hayalindeki konutu, kısa sürede, optimum maliyetle, en üst kalite işçilikle hayata geçiriyoruz.